ERP Çözümleri

ANA SAYFA / ERP Çözümleri

ERP Çözümleri

      Etkili ERP, tüm kurumsal süreçlerinizi bir araya getirerek işbirliğini geliştirir, kurumunuzun veriye dayalı kararlar almasına yardımcı olur ve iş üretkenliğini artırır. Şu konularda yardımcı olan çözüm yazılımı araçlarından yararlanın:
  • Finansal yönetim: Kurumun varlıkları, nakit akışı ve muhasebe işlemleri üzerindeki denetiminizi artırın.
  • Tedarik zinciri ve operasyon yönetimi: Satın alma, üretim, envanter ve satış siparişi işleme süreçlerini kolaylaştırın.
  • Müşteri ilişkileri yönetimi: Müşteri hizmetlerini iyileştirin, çapraz satış ve daha yüksek tutarda satış fırsatlarını artırın.
  • Proje yönetimi: Faturalama ve proje izleme faaliyetlerini yöneterek işlerinizi zamanında ve bütçenizi aşmadan tamamlayın.
  • İnsan kaynakları yönetimi: Sizi başarıya taşıyabilecek çalışanları kurumunuza çekin, işe alın, yönetin ve bu kişilerin ödemelerini yapın.
  • İş zekası: Analiz, raporlama ve iş zekası konularında yardımcı olan, kullanımı kolay araçlar sağlayın.
       Kurumunuz büyüyüp global ölçekte genişlerken ERP, sizin ve kurumunuzun görünürlüğü koruyup iş prosedürlerini standart bir hale getirmenize olanak sağlar. Böylece tüm dünyada faaliyet gösterebilir ve yeni pazarlara girebilirsiniz.

 

     ERP çözümlerimizi sunarken size sadece sistemi kurmuyor, sistemin çalışılabilirliği ve verimini arttırmak için her adımda yanınızda destek vermeye devam ediyoruz.

 

    Workcube, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara benzersiz tümleşik planlama ve iş yönetimi imkanı sunuyor. Sadece bir yazılım değildir, işletmenizi daha iyi yönetmenizi sağlamak için geliştirilmiş iş modellerine ve yaratıcı yaklaşımlara sahiptir. Daha iyi örgütlenmenize yardımcı olur.

    Temel olarak ERP - Kurumsal Kaynak Planlama, CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi, HR – İnsan Kaynakları çözümlerini içerir. Add-On olarak PMS – Proje Yönetimi, PAM – Fiziki Varlık Yönetimi, CMS – İçerik Yönetimi, Intranet gibi çok sayıda fonksiyonel ve sektörel çözümler bütünleşik olarak Workcube ile birlikte sunulur. Bugün ihtiyacınız olan ile yola çıkar, işinizin ve işletmenizin gelişen ihtiyaçlarına paralel olarak yeni fonksiyon ve modülleri yazılımınıza katarak yola devam edersiniz.

    Workcube günümüz dünyasında, %100 internet tabanlı olarak sunulan kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve son duraktır.

    Aylar hatta yıllar süren klasik ERP implementasyon sürelerinin aksine Workcube platformunun şirketinizde çalışır hale gelmesi için kısa bir eğitim yeterlidir. Sistem yöneticileri ve süper kullanıcılar aldıkları eğitim ve onlara verilen özel yetkilerle uygulamayı özelleştirebilirler. Kullanıcılara yetkiler verir, fonksiyonel erişimi kontrol altına alırlar. Menüleri, sayfaları, formları, ekranları düzenleyerek Workcube’un en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar.

   Workcube web servisleri ve entegrasyon araçları ile 3. Parti uygulamalara güvenli biçimde veri gönderir, veri alır. Hazır entegre edilebilecek lojistik şirketleri, bankalar, e-devlet uygulamaları vardır. Açık yapısı sayesinde MS Exchange, Google, Office Live, Facebook, Twitter, Alibaba, Amazon, eBay gibi birçok popüler uygulama ile birlikte çalışması mümkündür.

    Satın alma süreci ve diğer sorularınız için lütfen bize ulaşınız.

Firmanıza Özel Stratejik Çözümler